کیف شنلی که در مزایده ای در آمریکا به بالاترین قیمت فروخته شد

برخی از کیف ها فقط لوازم جانبی نیستند، بلکه یک سرمایه گذاری واقعی هستند: برای این منظور نمی توان در مورد کیف های Chanel صحبت کرد.

مطمئناً خرید کیف شنل مستلزم تعهد مالی قابل توجهی است، اما چیزی که اکنون می توانیم از آن مطمئن باشیم این است که این سرمایه گذاری در طول زمان هزینه خود را پرداخت می کند و ارزش آن تقریباً بدون تغییر باقی می ماند.

این بدان معناست که خرید یک کیف Chanel واقعا چالش برانگیز است، اما یک سرمایه گذاری نیز هست، مانند خرید یک کیف هرمس یا برخی از مدل های Celine یا Bottega Veneta، حتی اگر باید گفت که برند Chanel کمتر در معرض تغییر در روندها قرار می گیرد.

به همین دلیل است که ما 6 مدل نمادین از کیف های Chanel را می بینیم که نمی توانیم نادیده بگیریم و نکاتی در مورد چگونگی تشخیص کیف Chanel تقلبی از یک کیف اصلی!

2.55 کیف نمادین Chanel است، اما ما اغلب تمایل داریم آن را با سایر مدل های بسیار مشابه Maison اشتباه بگیریم. Chanel’s 2.55 به این دلیل نامیده می شود که در فوریه 1955 ساخته شد و یک کیف شانه با زنجیر نمادین است.

کیف

توجه به این دلیل که روی در یک بسته مستطیل شکل وجود دارد و معروفتر آن با دو C در هم تنیده نیست و زنجیر فلزی بدون درج چرمی است. این یک جیب خارجی در پشت دارد، اما دارای فلپ داخلی دوگانه، معمولی کلاسیک نیست.

کیف کلاسیک شانل شاید معروف ترین و شناخته شده ترین کیف شانل باشد: کیف فلپ با بسته شدن با دو C متقاطع و نباید آن را با 2.55 اشتباه گرفت.

این مدل توسط کارل لاگرفلد در سال 1983 معرفی شد: کیف فلپ کلاسیک تفسیری دوباره از 2.55 است که اغلب به عنوان “انتشار مجدد” از آن یاد می شود. کیف فلپ کلاسیک شانل در چهار سایز عرضه می شود و از همه مهمتر به جای قفل مستطیلی، دارای قفل دو چرخشی CC است.

زنجیر با روکش چرمی با روکش های طلایی یا نقره ای در هم تنیده شده است. موتیف دوخت الماسی شکل است. در طول سال‌ها چرم کمی تغییر کرده است، ضخامت چرم، بنابراین چرم‌های جدیدتر ظاهری «پرده‌دارتر» دارند.

در حالی که چرم‌های قدیمی، به‌عنوان مثال متعلق به دهه 90 مانند چیزی که اخیرا خریدم، نازک‌تر هستند. پوست دوخته شده از ویژگی های این کیف می توان به فلپ داخلی دوبل اشاره کرد.